Erdoğan: Dolmabahçe mutabakatı diye bir şey yok

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan, Adana’da toplu açılış merasiminde konuştu. Adana’yı hızlı tren hatları ve enerjinin merkezi haline getireceklerini belirtti. “Bir gün önce biri çıkmış Dolmabahçe mutabakatından söz ediyor. Böyle bir uzlaşma yok. Bu iktidarın terör örgütüyle bir mutabakatı mevzubahis değildir” diyen Erdoğan konuşmasında şunlara vurgu yaptı:

Konya’dan Karaman üzerinden geçip Adana’ya erişen hızlı tren buradan Osmaniye üzerinden Gaziantep’e erişecek. Mersin Adana yolunu yine projesini yine yaptık.2018 seneye kadar bu projeyi bitireceğiz.Eriştirme Bakanlığımız Çukurova Hava meydanı çalışmasını devraldı. En kısa vakitte bitirecek. Adana’da 1550 yataklı bir şehir hastanesi yapıyoruz.

ADANASPON SÜPER LİGE’E GELİYOR…

Adana’ya 33 bin kişilik dev bir stadyum yapıyoruz. Bitirdiğinde şehrimizin simgelerinden biri olacağına inanıyorum. Görülüyorki Adanaspor Süper Lige yükseliyor. 13 senede Adana’ya yaptıklarımı saymıyorum. Rahmetli Neşat Ertaş, ‘Aşkınan çalışan yorulmaz’ derdi. Bizde milletimize aşk ile sevda ile hizmet ediyoruz. Türkiye’de neler olduğunu, kimin hangi niyetle yaptığını Adanalı çok iyi biliyor. Birileri biz yeni Türkiye derken, yeni anayasa derken birilerinin darbe anayasası demesi Adanalı’nın gözünden kaçar mı?

KAYNAK :

Erdoğan: Dolmabahçe mutabakatı diye bir şey yok
Oyla

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.